• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студент факультету фізичного виховання В'ячеслав Потьомкін виборов третє місце на чемпіонаті України з вільної боротьби

3-5 листопада 2022 року у селищі Баранинці Закарпатської області проходив Чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху. У змаганнях боролися за перемогу 38 спортсменів. У ваговій категорії 65 кг В'ячеслав Потьомкін виборов третє місце. В'ячеслав навчається на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, на спеціальності «017 Фізична культура і спорт». До турніру спортсмена підготував тренер Микола Горбань.

Вітаємо В'ячеслава і його тренера з вдалим виступом. Бажаємо подальших перемог!