fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Факультет фізичного виховання взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції

7-8 грудня 2022 року науково-педагогічні працівники факультету фізичного виховання долучились до наукового форуму VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі», яка була ініційована Академією прикладних наук – Вища школа управління і адміністрації в Ополє (Польща). В якості партнерів, співорганізаторів конференції виступили Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка, Бердянський державний педагогічний університет, Братиславський університет економіки і менеджменту (Словаччина), Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, Державний біотехнологічний університет, Донецький національний університет ім. Василя Стуса, Інститут дослідження просторового розвитку, Національний транспортний університет, Сілезька академія (Польща), Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка.

З вітальними словами виступили Тадеуш Покуса – професор, проректор Академії прикладних наук – Вища школа управління і адміністрації в Ополє, доктор А. Остенда – ректор Сілезької академії (Катовіце).

На конференції обговорювалися актуальні наукові і практичні питання підвищення якості життя в умовах глобалізації, закономірностей і основних тенденцій зміни різних аспектів якості життя людей. За результатами конференції будуть видані колективні монографії, які будуть оприлюднені на сайті Академії прикладних наук – Вищої школи управління та адміністрації в Ополє.

Кафедра теорії і методики фізичного виховання