fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

На базі факультету фізичного виховання ЦДУ пройшов чемпіонат області з таеквон-до

18 лютого 2023 року у Кропивницькому проходив чемпіонат Кіровоградської області з таеквон-до, на якому було заявлено 75 спортсменів та 3 клуби міста та області, зокрема клуби «Максимум», «Корсар» та «Титан» (м. Знам’янка).

У змаганнях взяли участь діти 8-9, 10-11, 12-13 років, юніори 14-17 років, дорослі 18+ років.

Чемпіонат розпочався з урочистостей та виконання Національного Гімну України, а також вітального слова  ректора ЦДУ імені Володимира Винниченка Євгена Соболя. Крім того, до учасників змагань звернулися представники організаторів — відокремленого підрозділу Всеукраїнського союзу таеквон-до в м. Кропивницький.

Радо вітаємо переможців чемпіонату! За результатами змагань перше місце посів клуб «Корсар» — 21 золота медаль із 39 учасників (керівник і тренер Валентин Корсіков); друге місце — клуб «Максимум» — 15 золотих медалей із 17  учасників (керівник і тренер Максим Гладкий, тренер Андрій Крічфалущі); третє місце — клуб «Титан» — 13 золотих медалей із 21 учасника (керівник і тренер  Дмитро Титов).

Вітаємо переможців, учасників та тренерів із чудовими результатами і бажаємо нових звершень та перемог!