fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студенти факультету фізичного виховання успішно виступили на змаганнях чемпіонату України зі спортивної гімнастики

З 6 до 11 березня 2023 року в м. Кропивницький проходив Чемпіонат України зі спортивної гімнастики. У складі збірної команди Кіровоградської області свою спортивну майстерність доводили студенти факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка — майстри спорту України, члени збірної команди України Вікторія Іваненко (1 курс, спеціальність «014 Середня освіта (Фізична культура)») та Олександр Матвєєв (3 курс, спеціальність «014 Середня освіта (Фізична культура)»).

f1

В командному заліку Вікторія Іваненко посіла 1-ше місце, а Олександр Матвєєв – 6-те місце. У фінальних змаганнях наші студенти вибороли «срібло»: Вікторія Іваненко на колоді, а Олександр Матвєєв у вільних вправах.

Вітаємо студентів та бажаємо успіхів у навчанні і подальших спортивних перемог!

f2

Кафедра теорії і методики фізичного виховання