• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Жовтневі перемоги студентів факультету фізичного виховання присвячені 95-річчю КДПУ ім. Володимира Винниченка

З 14 по 16 жовтня в Республіці Молдова відбулись міжнародні змагання «Ciocirlia 2016» з гімнастики художньої. Студентка ІІІ курсу факультету фізичного виховання Фесюк Вікторія захищала честь Кіровоградщини і в запеклій боротьбі посіла почесне ІІ місце, поступившись гімнастці з Росії.

18-22 жовтня 2016 року на базі Кіровоградської ОСДЮСШОР «Надія» відбувся Чемпіонат України з гімнастики спортивної серед учнів ДЮСШ та СДЮШОР. Команда дівчат Кіровоградської області зайняла І місце. У складі команди брала участь студентка ІІ курсу факультету фізичного виховання Шумейко Катерина, яка в особистому заліку в фіналі зайняла ІІ місце на різновисоких брусах.

Команда юнаків Кіровоградської області зайняла ІІІ місце. В змаганнях у складі команди брали участь студенти факультету фізичного виховання Діденко Олександр – 1 курс, та студент ІІ курсу Ляшенко Василь.

У VІІІ традиційному турнірі з класичного волейболу серед жіночих команд присвяченому пам’ті О.В. Янчук, який пройшов 23 жовтня жіноча команда факультету фізичного виховання ВК «Буревісник» зайняла почесне ІІІ місце. Гравці команди: Хорунжа Анна (1 курс), Давиденко Анна (ІІІ курс), Мартиненко Марина (V курс), Прокопчук Олександра (ІІ курс), Гросс Ілона (ІІ курс), Резчикова Тетяна (І курс), Неумивако Анна (VІ курс), Слободяник Інна (І курс), Биканова Лілія (І курс).

18 жовтня 2016 року на базі Машинобудівного коледжу КНТУ пройшли змагання "Захисник України" серед навчальних закладів ІІ – ІV рівня акредитації м. Кропивницький, за підтримки Кіровоградською міською радою. Команду від КДПУ ім. В. Винниченка представляли студенти факультету фізичного виховання. У змаганнях брали участь 11 команд, з яких наша команда посіла почесне 2 місце, поступившись лише 2 очки команді господарів заходу.

Змагання були насичені різноманітними видами діяльності: визначення рівня знань з історії українського війська, стрільба по мішенях, вправи з автоматом, підтягування, метання ножів, перша медична допомога, подолання смуги перешкод. Призерами заходу стали: студенти ІІІ курсу – Мірошник Вадим, Орел Ольга, Васільєв Ярослав та студенти 2 курсу – Шепель Максим, Солопун Анастасія, Шпилевська Олеся.

Бажаємо студентам успіхів у навчанні та спортивних перемог!

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"