fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Зустріч на факультеті фізичного виховання з чемпіоном XV Літніх Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Євгеном Зінов’євим

Українська паралімпійська збірна по футболу стала чемпіоном XV Літніх Паралімпійських ігор в Бразилії. У складі нашої збірної команди честь України захищав студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання КДПУ ім. В. Винниченка Євген Зінов’єв.

Нещодавно, колектив факультету та студенти мали змогу спілкуватися з Євгеном. У фінальному поєдинку наша команда виграла у Ірану з рахунком 2:1. Цікава зустріч з чемпіоном пройшла в дружній атмосфері. Євген висловив свої враження від подорожі в Ріо-де-Жанейро, відповідав на питання. Викладачі та студенти побажали Євгену міцного здоров’я та подальших успіхів у спорті і навчанні!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання