fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Срібло чемпіонату Європи

В січні 2017 року в м. Ліссабон (Португалія) відбувся відкритий чемпіонат Європи з джиу-джитсу. Україну представляли борці з м. Кропивницький Ярослав Блажко та студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Роман Непота (тренер – Євгеній Скирда). В чемпіонаті брали участь понад 4000 спортсменів. Роман Непота став срібним призером чемпіоната Європи (з 7 двобоїв, у 6-ти отримав перемогу, та у фіналі за кількістю балів поступився супернику)!

Вітаємо Романа з високою перемогою та бажаємо нових звершень у спорті та навчанні! Так тримати!

До вашої уваги представляємо документальний міні-фільм про участь двох українських спортсменів, борців джиу-джитсу Ярослава Блажко та Романа Непоти на відкритому чемпіонаті Європи 2017.

Ліссабон. Португалія. Січень 2017.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання