fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Урочисте відкриття XIII літньої Універсіади України з художньої гімнастики

У середу, 5 квітня, о 13-й годині на факультеті фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка відбулося офіційне відкриття XIII літньої Універсіади України з художньої гімнастики. З 5-го по 7 квітня команди з Дніпропетровської, Київської, Харківської, Кіровоградської, Черкаської областей з різних ВНЗ змагатимуться за право стати найсильнішими.

Зі спортивним святом прийшли привітати: перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Петрович Коваленко, ректор ЦДПУ ім. В. Винниченка Олег Анатолійович Семенюк, заступник начальника управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації - начальник відділу розвитку фізичної культури і спорту Ул’яна Василівна Соколенко; декан факультету, кандидат педагогічних наук, професор Анатолій Леонідович Турчак та інші.

“Ми раді вже вкотре приймати спортсменів, тренерів, суддів Універсіади. Особливо приємно це робити в рік 95-річчя ЦДПУ ім. В. Винниченка. Бажаю всім чесної та справедливої боротьби та нехай переможе найкращий”, - побажав ректор педагогічного університету Олег Семенюк.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"