fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

СВЯТО ГІМНАСТИКИ ХУДОЖНЬОЇ!

З 4 по 7 квітня 2017 року на факультеті фізичного виховання відбулися змагання ХІІІ літньої Універсіади України серед ВНЗ з гімнастики художньої. Кіровоградська область була представлена студентками факультету фізичного виховання: Левицька Юлія (1 курс), Кущенко Олександра (3 курс), Фесюк Вікторія (3 курс), Шпирук Дар’я (3 курс), Михайленко Валерія (4 курс), Пархоменко Ангеліна (5 курс), Вігула Яна (5 курс).

За результатами змагань команда факультету посіла І місце серед областей України та І місце серед ВНЗ набравши 852,5 очки та виборола 29 медалей:

1 місце – серед областей (7 медалей),

1 місце – у командному заліку багатоборства (4 медалі),

1 місце – у групових вправах (6 медалей),

1 місце – у фінальних змаганнях з 3 м’ячами і 2 скакалками (5 медалей),

2 місце – у фінальних змаганнях з 5 обручами (5 медалей).

Студентка 3 курсу Фесюк Вікторія посіла 3 місце у фінальних змаганнях з м’ячем, а студентка 4 курсу Михайленко Валерія - 3 місце у фінальних змаганнях з булавами.

Вітаємо команду і тренерський склад кафедри теорії і методики фізичного виховання: доцента Шевченко О.В., старшого викладачаМельнік А.О. та викладача Виноградову Л.С. з успішним виступом!

Бажаємо подальших успіхів і перемог!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання