fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

«Квітка України» – студентка факультету фізичного виховання!

8-9 квітня 2017 року факультет фізичного виховання приймав змагання Всеукраїнського турніру з гімнастики художньої «Квітка України». В змаганнях брала участь 21 команда з 15 регіонів України. Виборювали призові місця 170 гімнасток. Студентка 4 курсу Михайленко Валерія посіла 1 місце за програмою майстрів спорту України (тренер: доцент Шевченко О.В.).

Змагання відвідали почесні гості: голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Анатолійович Кузьменко, заступник міського голови Дзюба Наталія Володимирівна, народний депутат України – Горбунов Олександр Володимирович, народний депутат України – Яринич Костянтин Володимирович, ректор університетудоктор філологічних наук, професор Семенюк Олег Анатолійович; президент торгівельно-промислової палати Кіровоградської області Саєнко Ірина Анатоліївна.

Започаткований факультетом фізичного виховання турнір з гімнастики художньої відбувся за підтримки голови державного бюджетного комітету України, Народного депутата України Павелко Андрія Васильовича та майстра спорту України з гімнастики художньої Квітки Катерини, відділення НОК України в Кіровоградській області, відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, ТМ «Золотий вік», компанії «Аvon» України, СТОВ «Степ-Агро».

Свято краси і грації в м. Кропивницький, яке відбулося в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка має позитивний розголос в Україні та за її межами і запропонований до отримання рейтингу – Міжнародний турнір (класифікаційний).

Вітаємо факультет фізичного виховання з досягненнями в спорті і бажаємо подальших успіхів та перемог!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання