fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Проведення ХХІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку» та ХV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальн

26 травня на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулася ХХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку» та ХV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України».

img 08

Словами привітання відкрили конференцію: Семенюк Олег Анатолійович – доктор філологічних наук, професор, ректор державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та поважна гостя Остополець Ірина Юріївна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Україна. Також привітали усіх гостей:  Турчак Анатолій Леонідович – кандидат педагогічних наук, професор, декан факультету фізичного виховання державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та   Шевченко Ольга Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Конференція мала два напрямки: теорія та практика.

img 05

Під час теорії власні доповіді презентували  викладачі та науковці у різних галузях. Доповіді: «Генерал Гліб Бакланов – воїн і спортсмен» – Чорний Олександр Васильович, кандидат історичних наук, доцент завідувач кафедри історії України  державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка; «Олімпійський рух: історія та сьогодення нашого регіону» – Воропай Сергій Миколайович, кандидат педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка чи «Психологічний супровід і екофасилітація в процесі підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання i спорту» – Остополець Ірина Юріївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Україна та багато інших.

img 11

Під час майстер-класів можна було подивитися на окремі технології у фізичному вихованні. Прийоми, які показали:  «Інноваційні оздоровчі технології у фізичному вихованні», Нєворова Олена Валеріївна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Черній Валентина Петрівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Кравченко Аліна, студентка 4 курсу факультету фізичного виховання, Живіцька Крістіна, студентка-магістрант факультету фізичного виховання державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та «Медитація-візуалізація в спортивній діяльності», Ірина Дьяченко, студентка 4 курсу факультету фізичного виховання ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Україна, науковий керівник – Остополець Ірина Юріївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Україна.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"