fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Вітаємо переможців Чемпіонату України з боксу!

Студенти факультету фізичного виховання відстоювали честь Кіровоградської області на Чемпіонаті України з боксу, який відбувся 10-15 жовтня 2017 року в спортивній залі факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Так, студент першого курсу Тамерлан Мірашов у запеклій боротьбі здобув перемогу у ваговій категорії до 56 кг, а першокурсник Дмитро Червяк зайняв 3 місце у ваговій категорії до 52 кг. Бронзу виборов і студент 3 курсу Павло Гореленко у ваговій категорії до 60 кг, який став кращим також у номінації «За волю до перемоги». Таким чином, наші студенти увійшли до збірної України з боксу.

В цілому за кількістю нагород збірна команда Кіровоградщини зайняла 4 місце, а за набраними очками – 5 місце.

Професорсько-викладацький склад та студенти факультету фізичного виховання бажають нашим переможцям подальших спортивних успіхів та вдалих виступів на чемпіонатах України, Європи та світу!!!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання