fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ СВЯТО ГІМНАСТИКИ ХУДОЖНЬОЇ НА ФАКУЛЬТЕТІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ!

11-12 листопада 2017 р. на спортивній базі факультету фізичного виховання відбулись всеукраїнські змагання «Кіровоградська зіронька» та відкритий кубок області з гімнастики художньої. На килимовому покритті свою спортивну майстерність продемонстрували 125 гімнасток з різних регіонів України. Спортсменок привітав проректор з наукової роботи – професор С.П. Михида, декан факультету фізичного виховання – професор А.Л. Турчак та заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА У.В. Соколенко.

У запеклій боротьбі з гімнастками Київської та Дніпропетровської областей за програмою майстрів спорту України перемогу вибороли наші спортсменки факультету фізичного виховання:

І місце – Волошина Анастасія, студентка І курсу (тренер – ст. викладач кафедри ТМФВ Мельнік А.О.);

ІІ місце – Фесюк Вікторія та Шпирук Дарۥя, студентки ІV курсу (тренер – доцент кафедри ТМФВ Шевченко О.В.);

ІІІ місце – Левицька Юлія, студентка ІІ курсу (тренер – доцент кафедри ТМФВ Шевченко О.В.).

Вітаємо нашх «зірочок» з перемогою і бажаємо подальших успіхів у навчанні і спорті!!!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання