fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Спартакіади перших курсів 2017

7 листопада 2017 року о 15:30 відбулось відкриття «Спартакіади перших курсів 2017» та нагородження переможців перших курсів та збірних команд не спеціальних факультетів 2016-2017 р.р.

Серед збірних команд (чоловіки ) 1 місце зайняв природничо-географічний факультет, 2 місце – факультет історії та права, 3 місце – фізико-математичний факультет. У жіночих збірних командах місця розподілились таким чином: 1 місце – факультет педагогіки та психології, 2 місце - природничо-географічний факультет, 3 місце - фізико-математичний факультет. Кращими серед перших курсів неспеціальних факультетів були команди (юнаки) з факультету історії та права, які посіли перше місце, 2 місце - фізико-математичний факультет, 3 місце - природничо-географічний факультет. Між дівочими командами 1 місце посіли факультет історії та права, 2 місце - природничо-географічний факультет, 3 місце – мистецький факультет.

«Спартакіада перших курсів 2017» триває з 6 листопада 2017 року. Уже відбулись змагання з футзалу (юнаки, дівчата), волейболу (дівчата), кульової стрільби, шахів, дартсу та настільного тенісу. Результати змагань будуть оголошені по закінченню спартакіади.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання