fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Чемпіонат України з гімнастики спортивної

7-10 жовтня 2017 року на базі ОСДЮШОР «Надія» відбувся Чемпіонат України серед ДЮСШ та ОСДЮШОР. В змаганнях брали участь 19 збірних команд з різних областей України.

У складі команди Кіровоградської області свою спортивну майстерність виборювали студенти 3 курсу факультету фізичного виховання, майстри спорту України з гімнастики спортивної Шумейко Катерина та  Ляшенко Василь.

Шумейко Катерина – в командній першості серед жінок посіла 1 місце;

Ляшенко Василь – в командній першості серед чоловіків посів 2 місце; та у фінальних змаганнях на вільних вправах – 3 місце і на паралельних брусах – 2 місце.

Активну участь у суддівстві змагань приймали викладачі кафедри теорії і методики фізичного виховання: доцент Стасенко О.А., викладач Сундукова І.В., ст. викладач Куценко С.А., викладач Кричун М.М.

Вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо подальших успіхів у спорті і навчанні!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання