fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

ПЕРЕМОГА НА ЧЕМПІОНАТІ З БРАЗИЛЬСЬКОГО ДЖИУ-ДЖИТСУ В США!

19-21 листопада 2017 року відбувся відкритий міжнародний чемпіонат з бразильського джиу-джитсу в Сполучених Штатах Америки «New-York Pro». Чемпіонат зібрав понад 1000 учасників зі Сполучених Штатів Америки, Бразилії та Європи. Україну представляли борці з м. Кропивницький Ярослав Блажко та студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Роман Непота (тренер – Євгеній Скирда). Роман у своїй ваговій категорії до 82 кг був найсильнішим у всіх чотирьох поєдинках. Кожен з поєдинків він завершив достроково. Роман, також, виборов «золото» в абсолютній ваговій категорії серед синіх поясів. Ярослав Блажко у ваговій категорії до 70 кг провів чотири сутички та посів перше місце за очками зі значною перевагою. Золоті медалі Романа і Ярослава — це гідна перемога України на Американському континенті. Молодці, хлопці! Так тримати!

Спортсмени вже готуються до наступного чемпіонату «Пан Америка», який відбудеться у березні наступного року в Лос-Анджелесі.

Вітаємо наших спортсменів з високою перемогою та бажаємо нових звершень у спорті та навчанні!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання