fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Успіхи наших боксерів на Чемпіонаті Європи та Чемпіонаті України!

З 23 по 29 жовтня 2017 року в м. Анталія (Туреччина) відбувся чемпіонат Європи з боксу серед молоді. В складі збірної команди України в змаганнях брав участь студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Павловський Євген, який став срібним призером у ваговій категорії 81 кг. Євгена включили до національної збірної України з боксу. Взагалі, молодіжна збірна України виборола друге командне місце серед 34 країн-учасниць чемпіонату Європи-2017 з боксу серед молоді.

1

З 14 по 19 листопада 2017 року в м. Львів відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Понад 200 кращих спортсменів України (категорія – еліта) брали участь у змаганнях. Студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання Гореленко Павло став бронзовим призером у ваговій категорії 60 кг. Павло виконав норму майстра спорту України з боксу та увійшов до складу національної збірної України (тренери – Саласенко В.Б., Саласенко В.В. та Саласенко Д.В.).

2

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог! Так тримати!!!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання