fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

НАУКА НА ФАКУЛЬТЕТІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ КРОКУЄ ВПЕРЕД!

8 грудня 2017 року на факультеті фізичного виховання відбулась II Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі». Учасників конференції привітали: Vice Rector, the Academy of Management and Administration in Opole, Poland, TADEUSZ POKUSA, PhD; проректор з наукової роботи Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, професор С. П. Михида.

1

На конференції з доповідями виступили представники Вищої школи управління і адміністрації в Ополє (Польща), Кавказького міжнародного університету (Грузія), ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (Україна) та Бердянського державного педагогічного університету (Україна). Наш університет з доповіддю: «Формування здорового способу життя через систему фізичного виховання школярів як один з пріоритетних напрямів державної політики 90-х р.р. ХХ ст.» представила кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання В. П. Черній.

20171208 131200

Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання під керівництвом декана, професора А. Л. Турчака, завідувача кафедри теорії і методики фізичного виховання, доцента Шевченко О.В. взяли активну участь в обговоренні проблем формування здорового способу життя як основи підвищення її якості в сучасному світі.

20171208 132346

Проведення науково – практичної конференції такого формату сприяє налагодженню дружніх стосунків між науковими школами Вишів країн ЄС.

Бажаємо всім учасникам науково-практичної конференції творчої наснаги і подальших наукових звершень!

Матеріали конференції