fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Обласний турнір з «Пневматичного триборства»

9 грудня у стрілецькому тирі Олександрійскої школи № 2 пройшов обласний турнір з «Пневматичного триборства». Основною задачею першості було розвиток військово-прикладних видів спорту, їх популяризація серед молоді, а також відбір кандидатів до збірної команди Кіровоградскої області на Всеукраїнські змагання з військово-прикладних видів спорту.

Спортсменам необхідно було зробити 5 пострілів з позиції «лежачи», 6 – з позиції «з коліна» та 6 – «стоячи». В перерві між стрільбою учасники змагались у швидкості розбирання-збирання автомата АК-47 и набивані магазина патронами. Від нашого університету прийняли участь дівчата:

Козлова Світлана – фіз.мат ф-т, гр. № ТН 16 Б;

Андрющенко Юлія – мист-й ф-т, гр. № МР 16 Б;

Соколова Анастасія – ф-т ін. мов гр. № СР 16 Б.

Для Юлі та Анастасії ці змагання були дебютними, тому вони не змогли посісти призові місця. Але для Світлани такі види багатоборства вже стали традиційними, і наразі, є переможний результат – І місце зі стрільби із позиції «з коліна».

Вітаємо наших багатоборців!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання