fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

СВЯТКОВИЙ ПОДАРУНОК ВІД ГІМНАСТИКИ ХУДОЖНЬОЇ!

16-17 грудня 2017 року у місті Біла Церква відбулись змагання Всеукраїнського турніру з гімнастики художньої Київського обласного ФСТ «Спартак». В змаганнях брали участь 12 команд з різних регіонів України.

1

Кіровоградську область представляла збірна команда Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка. Команда у складі 5 гімнасток факультету фізичного виховання за програмою майстрів спорту як у багатоборстві, так і в окремих видах вправ, була найкращою. Так, Волошина Анастасія (1 курс) посіла 1 місце у багатоборстві, Фесюк Вікторія (4 курс) посіла 1місце у вправі з м’ячем, а Шпирук Дар’я (4 курс) – у вправі зі стрічкою. Друге і третє місця, відповідно, посіли Левицька Юлія (2 курс) та Почиваліна Анастасія (1 курс).

2

Вітаємо тренерів: доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання О. В.  Шевченко та ст. викладача А. О. Мельнік з вдалим виступом спортсменок.

Бажаємо студенткам і викладачам успіхів у навчанні і подальших спортивних звершень!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання