fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

"Молодий науковець року": доцент педуніверситету здобула нове звання на міському конкурсі

23 червня у Кропивницькому оголосили  цьогорічних переможців міського конкурсу "Молода людина року". Номінацію "Молодий науковець року" здобула доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання ЦДПУ ім.В.Винниченка, майстер спорту з художньої гімнастики Анастасія Мельник.

Про це йдеться на сайті міської ради Кропивницького

У минулу суботу, напередодні Дня молоді, підвели підсумки міського конкурсу "Молода людина року" за різними напрямками діяльності. Конкурс проводиться вже втретє у нашому місті,  переможці отримують заслужені кубки та дипломи лауреатів.
У номінації «Молодий науковець року» перемогла  доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, майстра спорту України Анастасію Мельнік.

Вітаємо Анастасію та бажаємо більше мотивації для нових досягнень!

Фото: kr-rada.gov.ua

Інформацію надано факультетом фізичного виховання