Нещодавно підвели підсумки стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Перемогу в якій здобули 3 наші студенти: Летиція Курята, Віктор Туртуріка та Ольга Орел.

Завтра.UA – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Цьогорічними степендіатами Завтра.UA  стали 3  студенти Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка: Ольга Орел (факультет фізичного виховання), Летиція Курята (факультет філології та журналістики) та Віктор Туртуріка (фізико-математичний факультет).

Своїми враженнями від конкурсу ділиться Ольга Орел, яка отримала право на стипендію від благодійної організації “Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива”:

"Мене звати Ольга, я кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, стала переможцем у конкурсі 2017/18 Стипендіальної програми "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука.

Про цей конкурс мені повідомила мій науковий керівник Маленюк Тетяна Володимирівна та запропонувала взяти участь у ньому. Тему конкурсної роботи було взято з курсової роботи та розширено. За роки навчання в університеті займалася різною громадською діяльністю, проводила "Дитячу легку атлетику IAAF" у загальноосвітніх школах м. Кропивницького. Конкурс складався з трьох турів. Під час третього туру у м. Києві була очна зустріч конкурсантів та визначення їх можливості роботи у колективі, після чого були оголошені результати конкурсу.

Під час написання конкурсної роботи мені допомогали: науковий керівник - Маленюк Тетяна Володимирівна, тренер з легкої атлетики - Ніщіменко В'ячеслав Андрійович.

Тема конкурсної роботи: Індивідуальний підхід до побудови піврічного макроциклу легкоатлеток - стаєрів у процесі підготовки до кросового сезону".

Вітаємо всіх учасників і переможців степендіальної програми Завтра.UA та закликаємо долучитися інших студентів до цього конкурсу.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"