Наприкінці квітня стало відомо, що студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання, Олександр Діденко за багаторічну плідну працю, спрямовану на розвиток українського спорту, за професіоналізм і відданість справі був відзначений медаллю «За розвиток українського спорту».

Олександр із 6 років займався спортивною гімнастикою у СДЮШОР «Надія» під керівництвом тренера Юрія Давидова. Але після травми й річної реабілітації змушений був перейти у суміжний вид спорту – Street Workout, який серед усього іншого включає елементи спортивної гімнастики. І варто відзначити, що за останні кілька років Олександр на чемпіонатах України з цього виду спорту стабільно піднімався на п’єдестал пошани: ставав віце-чемпіоном у 2015 та 2017 роках, а у 2016 та 2018-му – здобував першість. Також брав участь у Чемпіонаті світу в Казахстані (2017) та Інтернаціональному чемпіонаті в Іспанії (2018).

Ректорат університету вітає Олександра Діденка з цією почесною відзнакою і бажає подальших професійних здобутків!

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"