pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Зустріч з майбутніми митцями

Запрошуємо випускників фахових коледжів культури і мистецтв, музичних коледжів на онлайн зустріч 26 квітня 2022 р. о 15:00 за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=FBBeH41Rdro.

Програма заходу:

1. Презентація ЦДПУ.
  2. Звернення ректора.
  3. Виступ декана.
  4. Блок: спеціальність 024 Хореографія: 15:00-15:30
    Ігор Васильович Спінул - доцент кафедри мистецької освіти, Заслужений працівник культури України, суддя Національної категорії Всеукраїнської федерації з танцювального спорту, керівник федерації з танцювального спорту Кіровоградської області, керівник Народного ансамблю бального танцю "Конвалія".
    Печененко Максим Валерійович - викладач кафедри мистецької освіти, Заслужений працівник культури України, Член національної хореографічної спілки України, художній керівник та головний балетмейстер народного хореографічного ансамблю «Світанок».
    Анастасія Нежива - студентка спеціальності 024 Хореографія.
  5. Блок: спеціальність 014 Середня освіта (Музичне мистецтво): 15:30-16:00
    Тетяна Борисівна Стратан-Артишкова - професор кафедри мистецької освіти, д.п.н.
    Студент спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).
  6. Блок: спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво, цифрова графіка та живопис), 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація: 16:00-16:45
    Тетяна Миколаївна Стрітьєвич - доцент, в.о. зав.кафедри кафедри мистецької освіти, Заслужений працівник культури України.
    Олександра Шаповал - студентка спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).
    Роман Ткаченко - випускник спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.
  7. Запитання-відповіді.