pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Студентка факультету педагогіки, психології та мистецтв здобула гран-прі міжнародного конкурсу мистецтв

29-30 листопада 2022 року студентка кафедри мистецької освіти, спеціальності «014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво, цифрова графіка та живопис)», групи МО22Б, Катерина Фокша, брала участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «UKRAINIAN WORLD». До складу компетентного журі конкурсу входять зірки, професіонали українського та європейського шоу-бізнесу у різних сферах діяльності (образотворчого мистецтва, вокалу, хореографії, моди, театру, кіно, освіти, спорту).

Катерина виконала графічну роботу під керівництвом кандидата пед. наук, доцента кафедри мистецької освіти Ю.М Малежик і здобула найвищу нагороду – Гран-прі у номінації «Образотворча майстерність. Графіка». Гарний початок, для студентки І курсу.

Вітаємо переможця і керівника, чекаємо на нові досягнення і підкорення нових горизонтів творчості!