pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Перемога команди факультету педагогіки та психології   на загальноуніверситетському квесті

Перемога команди факультету педагогіки та психології на загальноуніверситетському квесті

11 жовтня у ЦДПУ імені Володимира Винниченка проходив щорічний квест «День здоров’я».  Студенти факультету педагогіки та психології брали активну участь у карколомних змаганнях.

Захід  традиційно відбувався у два етапи. Перший етап  квесту  складався з десяти сходинок-вправ.   Наприклад,  у вправі  «Колода»  наша команда продемонструвала уміння тримати рівновагу, баланс й організованість.

Влучність й злагодженість дій знадобилася, коли за допомогою мотузок потрібно було загнати кульку по лабіринту в мішень (вправа «Лабіринт»).

Багато емоцій викликала вправа «Келих із шампанським».  Уявіть – всією командою потрібно було перенести «тацю» за мотузки через відведений отвір так, щоб склянка з рідиною залишилася повною!

А перенести паличками кульки з одного кошика в інший, думаєте легко?

А із зав’язаними ногами  гуртом  пройти через усі перепони?

Що не завдання –  то й випробовування на згуртованість, кмітливість, гумор , влучність, гнучкість, міць, уміння приймати правильні рішення тощо.

Другим етапом квесту була  гра  «Міністерство».  Мета полягала у тому, щоб команди кожного факультету змоделювали діяльність й атрибутику певного, «свого» міністерства. Можливо, нам це й знадобиться у майбутній професійній діяльності!

Отже, у результаті наша команда здобула друге місце!

Насправді активними, рухливими,  запальними, розумними  виявилися наші   першокурсники:  А. Ткаченко, А. Смаліус, В. Лісовенко, В. Богуненко, А. Іванчук, Л. Іващенко, Є. Ковтонюк та Ю. Ченишин.
Так тримати!

Повідомлення підготувала студентка факультету

педагогіки та психології Анастасія Олексієнко

Інформацію надано факультетом педагогіки, психології та мистецтв