pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Психологічні аспекти духовного відродження нації: сучасні реалії та перспективи

На кафедрі практичної психології Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім.Володимира Винниченка відбувся круглий стіл Психологічні аспекти духовного відродження нації: сучасні реалії та перспективи.

Головним доповідачем був дійсний член Національної академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук, професор, директор інституту проблем виховання НАПН України Бех Іван Дмтрович.

Бех І.Д.

Відбулася жвава продуктивна дискусія щодо актуальних проблем формування сучасної особистості, створення дієвої системи навчально-виховної роботи на засадах гуманізму, духовності, ціннісного ставлення до людини.

Від імені усіх викладачів факультету завідувачка кафедри, доктор психологічних наук Євгенія Гейко подякувала видатному ученому за цікаві інноваційні ідеї. У результаті цікавої й змістовної дискусії були визначені подальші перспективи розвитку вітчизняної психологічної науки.