pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Відкриття «Сузір’я талантів» на факультеті педагогіки та психології

На факультеті педагогіки та психології Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся щорічний фестиваль під назвою «Сузір’я талантів».

Фестиваль проходив у формі конкурсу, але цього року новацією було те, що за його результатам не було переможців та переможених. Кожна група-учасниця довела, що є талановитою й здатною дивувати новизною, оригінальністю, рівнем акторської майстерності, сценічною мовою, художнім оформленням, артистичністю тощо.

У концерті були задіяні студенти-першокурсники, а також куратори академічних груп. Так, наприклад, кураторами, які стали учасниками конкурсу були кандидат психологічних наук, старший викладач Віктор Іванович Куліш, кандидат педагогічних наук, доцент Вікторія Віталіївна Вдовенко, кандидат філологічних наук, доцент Леся Григорівна Кіндей, старший викладач Людмила Володимирівна Калашникова, кандидат педагогічних наук, доцент Аліна Миколаївна Мартін. Разом із своїми групами вони танцювали, співали, брали участь у гумористичних сценках… Разом раділи й хвилювалися…

Справжнім відкриттям нашого концерту стали ведучі фестивалю. Це Антон Посний, Святослав Генник, Сергій Нетребенко, Каріна Лавринова, Юлія Гаваза та неперевершена Нінель Чижова.

Отож, під час концерту журі й глядачі відкрили багато майбутніх зірок факультету. Сподіваємося, перші приємні враження й схвальні відгуки аудиторії надихнуть майбутніх педагогів, психологів, соціальних працівників, вихователів на розвиток своєї обдарованості.

Повідомлення підготували студентки

факультету педагогіки та психології Анастасія Олексієнко та Олена Черкас

Інформацію надано факультетом педагогіки, психології та мистецтв