pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Студенти факультету педагогіки та психології ЦДПУ позмагалися у створенні відеороликів соціальної реклами

Днями у рамках проекту першого міського фестивалю соціальної реклами "Соцiальний плакат – iдеальний свiт" відбулася презентація відеороликів соціального спрямування, знятих студентами факультету педагогіки та психології.

Як відомо, модераторами ідеї фестивалю соціальної реклами стали ректорат університету й кафедра соціальної роботи, соціальної педагогіки та психології. Власне, вони згенерували тематику "для роздумів": проблеми дітей і сім’ї, людей з обмеженими фізичними можливостями, здоров'я та спорт, активне довголіття, профілактика залежностей у молодiжному середовищi, волонтерство, безпека на дорозi, захист тварин, охорона навколишнього середовища тощо.

Науково-теоретичну, методичну, технологічну підготовку до процесу зйомки відеороликів студенти здобули під час вивчення дисципліни "Основи сценарної роботи соціального педагога та методика ігрової діяльності" (доцент Гуцало Е.У.).

Студенти сумлінно працювали над сценаріями, знімали сюжети на смартфони, записували різноманітні інтерв'ю, здійснювали монтаж відзнятого матеріалу спеціальними програмами, редагували музичний супровід, підбирали відповідний саунд-дизайн, а також коментарі до конкретних сцен тощо. Це важливі й корисні для майбутньої діяльності навички.

Однак, найбільш цінним виявилося те, що студенти активно використовували у роботі не лише ситуації власного досвіду, але й, узагальнюючи спостереження реальних життєвих фактів оточення, прискіпливо прислухалися до суспільних обговорень спільнотою актуальних тем сьогодення. Дійсно, коли ти створюєш щось сам, то гострота зору, вразливість серця й чутливість Душі збільшуються в рази!

Отже, за експертною оцінкою доцента Емілії Гуцало, найбільш композиційно продуманими й цікаво оформленими виявилися роботи кількох студентських творчих груп, що представили власну продукцію, а саме:

1 місце – відеоролик "Скажи булінгу "НІ!" (Федоренко Олена, Дирда Юлія, Онищенко Валерія, Боренко Тетяна);

2 місце – відеоролик "Проблема суїциду" (Романча Анастасія, Онищенко Наталя, Білецька Альона, Мазур Марія);

3 місце – відеоролик "Захист тварин – гуманість людини" (Вербовицька Наталія, Данільченко Вікторія, Османова Дарія, Паршутіна Юлія, Твердохлібова Наталія).

Сподіваємося, маючи вже певний досвід, студенти нашого факультету долучаться до створення соцiальної реклами "Соцiальний плакат – iдеальний свiт" й здобудуть перемогу.

Кадри із презентацій студентських відеороликів (скріншоти) представлені у звіті.

Матеріал підготувала магістрантка спеціальності "Соціальна робота" Віолетта Відінєєва

Інформацію надано факультетом педагогіки, психології та мистецтв