fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

ВІДЗНАКА СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ  З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ВІДЗНАКА СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

12 вересня 2019 року на стадіоні «Зірка» відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спорту України. Представників спортивної громадськості області привітав перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко та голова облради Олександр Чорноіваненко.

Нагороди від обласної державної адміністрації за результатами 2019 року отримали Олег Дорощук, студент І курсу, срібний призер юніорського чемпіонату Європи з легкої атлетики (тренер Здітовецький Г.), та Вадим Велков, студент ІІІ курсу, переможець Кубку Європи з дзюдо серед юніорів (тренер Нечмоня С.).

Посвідчення та нагрудні знаки «Майстер спорту України» з гімнастики художньої одержали студентка ІV курсу Юлія Левицька та студентка ІІІ курсу Анастасія Почиваліна (тренер доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Шевченко О.); з пляжного волейболу – студенти ІІІ курсу Ігор Свірідов та Антон Матвєєв (тренер Кольцова М.).

Вітаємо прихильників фізичної культури та спорту зі святом, пишаємося досягненнями студентів нашого університету!

Бажаємо успіхів у навчанні та спортивних перемог на олімпійських теренах!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання

Інформацію надано факультетом фізичного виховання