fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Перемога команди ЦДПУ на змаганнях з футзалу

Протягом трьох днів 27 – 29 листопада на базі Центральноукраїнського національного технічного університету проходили змагання з футзалу в залік обласної універсіади серед студентів закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації.

Наш ЗВО був представлений двома командами – збірною неспеціальних факультетів і факультетом фізичного виховання. Учасниками також були представники Донецького національного медичного університету та Льотної академії Національного авіаційного університету.

Команда факультету фізичного виховання впевнено пройшла турнірну дистанцію, здобувши переконливі перемоги в усіх іграх і по праву завоювавши почесне перше місце.

Вітаємо переможців: Сидоренка Ярослава, Самаіла Костянтина, Іванова Дмитра, Анжа Патерне Зроо, Кутулупенка Сергія, Маєра Олександра, Леонтьєва Ігоря, Лапіна Ростислава, Лукашевського Владислава, Сцепінського Владислава та тренера команди Собка Сергія Григоровича!

IMG V

Інформацію надано факультетом фізичного виховання