fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студентки факультету фізичного виховання перемогли на змаганнях чемпіонату області з художньої гімнастики

11-12 березня 2023 року Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка в стінах факультету фізичного виховання приймав найкращих спортсменок з художньої гімнастики Кіровоградщини.

Учасниць змагань привітали в.о. начальника управління молоді та спорту КОВА Андрій Щетина, декан факультету фізичного виховання професор Анатолій Турчак і головний суддя змагань – доцент Ольга Шевченко. За результатами багатоборства за програмою майстрів спорту України найкращу майстерність продемонстрували студентки факультету фізичного виховання:

1-ше місце – Дар’я Кучеренко (2 курс), 2-ге місце – Сізова Ангеліна (2 курс), 3-тє місце – Анастасія Карлова (1 курс) (тренери: доценти Ольга Шевченко та Анастасія Мельнік).

Бажаємо студенткам успіху у навчанні і перемоги на спортивних аренах!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання