fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Практичне заняття у фітнес-центрі

Практичне заняття у фітнес-центрі "Драйв"

30.04.2024 проведено практичне заняття з вибіркової дисципліни «Тренажери та технічні пристрої у спорті» (викладач Олександр Брояковський), «Перетренованість і травматизм спортсменів» (викладач Вікторія Бабаліч) у фітнес-центрі «Драйв».

Під час заходу студенти факультету фізичного виховання (першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти) набули практичного досвіду роботи на силових та кардіотренажерах. Представники клубу до організації заходу підійшли відповідально і професійно. Ознайомили студентів із базою фітнес-центру, розповіли про різновиди тренажерів, особливості їх застосування, техніку безпеки та найпоширеніші травми під час тренувань.

Сподіваємося, що такі заходи матимуть регулярний характер. Дякуємо власниці центру Фурманській Марії, тренерам тренажерної зали Жилкі Руслану, Диченку Андрію, Саєнку Сергію за майстер-клас .