fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

І Всеукраїнський науково-практичний семінар «Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту»

Кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту факультету фізичного виховання запрошує науковців та практиків у галузі фізичної культури і спорту, тренерів з видів спорту, вчителів фізичної культури, рекреаторів, реабілітологів, викладачів та здобувачів освітнього рівня магістра вищих навчальних закладів взяти участь у І Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту» який відбудеться 2-3 березня 2018 року за адресою: вул. Верхня Пермська, 3 (факультет фізичного виховання).

Мета семінару: створення умов для обміну досвідом науковців і практиків, фахівців у сфері фізичної культури, спорту, рекреації і реабілітації та формування перспектив розвитку галузі.

Завдання:

1. Актуалізація стратегічних напрямів розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту
  2. Ознайомлення з інноваційними технологіями в галузі оздоровчої та рекреативної фізичної культури.
  3. Напрацювання перспективних шляхів подальшого розвитку галузі фізичної культури та спорту

Тематичні напрями СЕМІНАРУ:

1. Правові та законодавчі основи організації спорту України
  2. Сучасні аспекти психологічної підготовки спортсменів
  3. Спортивна мапа міста
  4. Портретна галерея видатних тренерів Кіровоградщини
  5. Нозологія сучасних захворювань у спортсменів
  6. Діагностика та контроль функціональної підготовленості юних та дорослих спортсменів.
  7. Ергогенні засоби (відновлення, харчування, фармакологічна підтримка) в спорті
  8. Робота з розвитку видів спорту на основі успішної діяльності провідних спортивних федерацій міста
  9. Профілактичні, рекреаційні та реабілітаційні напрямки діяльності на основі самодіяльних організацій та клубів
  10. Міфи та реальності сучасного масового спорту