• (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТУРНІРУ З ФУТБОЛУ!

6 жовтня 2018 року в с. Березівка Устинівського району Кіровоградської області відбувся вже традиційний V-й турнір з футболу на призи генерал-майора Пихтіна Миколи Порфировича.

Студенти факультету фізичного виховання виступали у складі місцевої команди «Інгул-Агро-Ленд» та стали переможцями змагань другий рік поспіль.

Формула проведення передбачала 2 півфінали між командами Миколаївської і Кіровоградської областей по 20 хвилин тайм, матч за III місце і фінальну зустріч.

У першому півфіналі «Новатор» м. Бобринець Кіровоградської області переміг команду  «Новий Буг» з Миколаївщини з рахунком 1:0.

У другому півфіналі, граючи з командою с. Баштанка Миколаївської області і маючи беззаперечну перевагу протягом основного часу, наші футболісти не змогли втілити її у забиті м’ячі, довівши справу до післяматчевих пенальті, за результатами яких святкували перемогу 4:3.

У фіналі команда «Інгул-Агро-Ленд», у складі якої грали представники факультету фізичного виховання,  перемогла команду «Новатор».

Тренує команду кандидат педагогічних наук, доцент Собко Сергій Григорович.

Вітаємо переможців, бажаємо нових висот у спорті та навчанні!