• (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Зимові старти Королеви спорту

14-15 грудня в місті Черкаси відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики ‒ ювілейний ХХХ «Меморіал Героя Радянського Союзу, професора Тканка О.В.».

Два дні в теплому, затишному, прекрасному манежі спортивної школи олімпійського резерву точилась запекла боротьба серед восьми збірних легкоатлетичних команд закладів вищої освіти центрального регіону України.

В нашій команді вдало виступили стрибуни у висоту. Приємно здивував студент І курсу факультету фізичного виховання Андрій Аулін, який став переможцем змагань з результатом 2м 10см (що всього на 5 см нижче нормативу майстру спорту України). Друге місце з результатом 2м 5см посів студент 3 курсу ФФВ, майстер спорту Антон Мокряк. Бронзову медаль за 3 місце в бігу на 50м з результатом 6.40с здобула студентка 3 курсу ФФВ Дар’я Константинова.

У загальнокомандному заліку легкоатлети нашого університету посіли трете місце, набравши 13907 очок.. А переможцем цих Всеукраїнських змагань стали господарі - легкоатлети Черкаського національного університету.

Готували команду до змагань В.А. Нищеменко та Г.Б. Здітовецький.

Сподіваємось, що змагання стануть важливим етапом підготовки до стартів ХVI літньої Універсіади України.

Щиро вдячні за допомогу в організації поїздки голові студпрофкому університету Самосьєву О.С.