fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЦДПУ

16 травня 2019 року на факультеті фізичного виховання відбулась ХVІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України».

Учасників конференції та студентів привітав проректор з наукової роботи Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, професор С. П. Михида; декан факультету фізичного виховання, професор А. Л. Турчак; завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання, доцент О. В. Шевченко та доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапіїї Національного університету фізичного виховання і спорту України В. В. Кормільцев.

На конференції були представлені наукові дослідження студентів ЦДПУ імені В. Винниченка, Національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ), Національного університету цивільного захисту України, Криворізького державного педагогічного університету (м. Кривий Ріг), ВДНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Слов’янськ), Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Харківського обласного медичного коледжу та ін.

Від нашого університету з науковими доповідями виступили студенти факультету фізичного виховання: Валентина Пташинська (ІІІ курс), Артур Хіврич (ІV курс), Олексій Лисенко (ІV курс), Василь Ляшенко (ІV курс), Анастасія Каргополова (ІV курс), Катерина Шумейко (ІV курс), В’ячеслав Скорохід (ІV курс), Вікторія Фесюк (І курс магістерського рівня вищої освіти).

Інформацію надано факультетом фізичного виховання