istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Онлайн-захід «Особливості організації трудових відносин в умовах воєнного стану»

15 вересня 2022 року здобувачі освітньої програми «Право», студенти-консультанти юридичної клініки «Artium de Lex» відвідали онлайн-захід «Особливості організації трудових відносин в умовах воєнного стану», який проводив Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській та Миколаївській областях.

Спікеркою виступила юристка Кропивницького місцевого центру з надання БВПД Наталія Цуцман.

Під час заходу фахівчиня висвітлила такі питання:

• оформлення трудових відносин та порядок отримання заробітної плати;
  • особливості трудових відносин у мобілізованих працівників;
  • умови та підстави звільнення з роботи працівників під час воєнного стану;
  • механізм та особливості звернення до центру БВПД у разі порушення трудових прав працівників.

Студенти взяли участь у обговоренні зазначеної теми та задавали цікаві питання. Висловлюємо вдячність Наталії Цуцман за актуальний та змістовний правоосвітницький захід.