istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

14 жовтня 2022 року  здобувачі освітньої програми «Право», студенти-консультанти юридичної клініки «Artium de lex» відвідали захід від Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській та Миколаївській областях у  Гончаренко Центрі на тему «Розпорядження майном: заповіт, спадковий договір, договір дарування чи договір довічного утримання. Що обрати?»

Нотаріуси та юристки системи безоплатної правової допомоги  розповіли:

• Які відмінності існують між цими правочинами?
  • Як правильно розпорядитися майном?
  • Про особивості заповіту, договору дарування, договору довічного утримання та спадкового договору.

Оскільки, питання права власності завжди є актуальними та Цивільним Кодексом України передбачається різноманіття цивільно-правових договорів за якими можна розпорядитись майном, фахівчині розповіли студентам основні аспекти правочинів з майном.