istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

У Кропивницькому відбулася Науково-практична конференція «Радянські голодомори 20–30-х років ХХ століття в Центральній Україні»

18 жовтня  у Кропивницькому пам'ять жертв радянського тоталітаризму вшанували учасники IX регіональної науково-практичної конференції «Радянські голодомори 20–30-х років ХХ століття в Центральній Україні».

Організаторами заходу виступили Державний архів Кіровоградської області, кафедра історії України та всесвітньої історії Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, Кіровоградська обласна організація Національної спілки краєзнавців України.

У пленарному засіданні та секціях конференції взяли участь 28 науковців – викладачі ВНЗ, музейні працівники, аспіранти, історики-краєзнаці. У доповідях розкривалися джерелознавчі, історичні, політологічні, соціо-психологічні проблеми дослідження українського виміру історії радянських голодоморів 1920–1930-х років.