istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Здобувачі освітньої програми «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЦДУ ім. В. Винниченка взяли участь у тренінгу «Запобігання та протидія домашньому насильству»

29 березня 2022 року здобувачі освітньої програми «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, студенти-консультанти юридичної клініки «Artium de Lex» взяли участь у тренінгу «Запобігання та протидія домашньому насильству».

Ініціатором заходу стала команда UPSHIFT «Феміда» Донецького державного університу внутрішніх справ. Крім того, у тренінгу взяли участь співробітники Національної поліції України в Кіровоградській області. Метою заходу було підвищення та структуризація знань з теми «Запобігання та протидія домашньому насильству».

Студенти брали участь у різноманітних практиках, спрямованих на підвищення обізнаності з питань запобігання та протидії домашньому насильству, були залучені до інтерактивної гри «Коло безпеки», захищали розроблені на заході проєкти. Крім того, учасники ознайомились з практичними кейсами щодо запобігання та протидії домашньому насильству, які представили співробітники Національної поліції України в Кіровоградській області.

Здобувачі взяли активну участь у дискусії щодо перспектив удосконалення механізму запобігання та протидії домашньому насильству.