istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Правопросвітницький захід «Протидія булінгу та кібербулінгу» для Новоукраїнкського ліцею N°4

30 березня 2022 року студентки-консультантки юридичної клініки «Artium de lex» ЦДУ ім В. Винниченка провели правопросвітницький захід у дистанційному форматі на тему «Протидія булінгу та кібербулінгу» для учнів 11 класів  Новоукраїнського ліцею № 4 Новоукраїнської міської ради. Спікерками заходу виступили Іщенко Анастасія та Гребенюк Аліна.

Доповідачки висвітлили питання щодо: поняття булінгу та кібербулінгу; особливостей виявлення булінгу та кібербулінгу; запобігання насильству серед школярів; механізмів протидії кривднику. Тема зацікавила учнів та викликала жваву дискусію.

Крім того, у ході зустрічі студентки презентували факультети та освітні програми, які пропонує наш університет для навчання.