istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Правопросвітницький захід «Відповідальність неповнолітніх за адміністративні правопорушення» для Комунального закладу «Ліцей«Центральний»Кропивницької міської ради»

1 травня 2023 року студенти-консультанти Юридичної клініки «Artium de lex» ЦДУ ім. Володимира Винниченка провели правопросвітницький захід для школярів 10-го класу Комунального закладу «Ліцей «Центральний» Кропивницької міської ради»на тему «Відповідальність неповнолітніх за адміністративні правопорушення».

Спікерами були Мигалатій Артем та Коваль Тетяна.

Доповідачі висвітлили основні аспекти та види адміністративної відповідальності неповнолітніх, зокрема, процесуальні нюанси, щодо розслідування правопорушень, пов'язаних із неповнолітніми; види запобіжних заходів та санкцій за вчинені правопорушення за КУпАП щодо неповнолітніх.

Учні задавали багато питань та висловлювали свої міркування. Зустріч пройшла у теплій невимушеній атмосфері.

Студенти також продемонстрували школярам, які факультети та освітні програми пропонує університет для навчання.