istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Правопросвітній захід на тему «Як не стати жертвою в Інтернеті?»

30 жовтня 2023 року студенти-клініцисти юридичної клініки "ArtiumDeLex" факультету історії бізнес-освіти та права ЦДУ ім. В.Винниченка завітали до здобувачів першого курсу факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій ЦДУ ім. В.Винниченка та провели захід на тему «Як не стати жертвою в Інтернеті?».

Спікерками заходу виступили студентки 3 курсу освітньої програми «Право» Бліндовська Анастасія та Гоменюк Вікторія, які розповіли студентам топ-10 найпоширеніших шахрайських схем, розкрили правила безпеки в інтернет-середовищі, визначили можливі способи захисту своїх прав у таких випадках.

Студенти під час заходу активно дискутували на тему шахрайства, оповідали про подібні ситуації з власного життєвого досвіду, а також у підсумку визначили для себе основні правила безпеки в Інтернеті.

Захід пройшов у дружній атмосфері та був корисним для слухачів!