pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Практика у закладах середньої освіти

Важливим критерієм підготовки майбутнього вчителя початкових класів є проходження практики у школі. Саме у безпосередньому контакті з учнями та досвідченими вчителями студенти перевіряють свою професійну підготовку, визначаються із доцільністю обраної спеціальності, вдосконалюють знання теорії і практики з різних дисциплін, набувають організаторських навичок, вдосконалюють комунікативні уміння, переживають перші позитивні та негативні емоції, справляються із власними страхами, вчаться контролювати себе, адже перебувають у ролі вчителя.

Студенти 4–го курсу спеціальності Початкова освіта перебували на практиці з 3 лютого 2020р. до 14 березня 2020 року у школах міста Кропивницького та школах Кіровоградської і Черкаської областей. Про свої враження вони створили фільми.

Матеріали надані керівниками практики
доцентом кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти,
канд. педагог. наук Баранюк І. Г. та викладачем Андросовою Н. М.