pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Перший тур олімпіади з педагогіки

18 грудня на платформі ZOOM було проведено перший тур олімпіади з педагогіки серед студентів факультету педагогіки та психології. Залучено було 50 студентів 3 і 4 курсів бакалаврату та 1 курсу магістратури спеціальності 013 Початкова освіта.

Прибора Тетяна Олександрівна, доцент, кандидат педагогічних наук, ознайомила з регламентом проходження першого етапу олімпіади, надала змістовне тлумачення щодо поняття академічної доброчесності; викладач Андросова Н. М. побажала успіху, налаштувала на виявлення творчого мислення та прояву теоретичної обізнаності з вивчених курсів.

Студенти мали час 40 хвилин на виконання завдань різної складності й спрямованості для виявлення рівня підготовки зі спеціальності.

Інформацію надано факультетом педагогіки, психології та мистецтв