pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

На факультеті педагогіки та психології відбулася науково-практична конференція «Український вчитель: в контексті глобалізаційних процесів»

20 травня 2021 року відбулася регіональна науково-практична інтернет-конференція «Український учитель: в контексті глобалізаційних процесів».

Пленарне засідання розпочалося з привітання доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри педагогіки та менеджменту освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Валерія Вікторовича Радула. Взяла слово також директор департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА, кандидат педагогічних наук Ельза Володимирівна Лещенко.

Привітав учасників конференції декан факультету педагогіки та психології Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат педагогічних наук, професор Анатолій Борисович Рацул.

У роботі конференції взяла участь директор комунального закладу "Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького", доктор педагогічних наук Наталя Юріївна Чередніченко.

Про «Актуальні аспекти підготовки майбутніх вчителів» виступила з доповіддю доктор педагогічних наук, професор, заслужений учитель України Надія Андріївна Калініченко.

Під час пленарного засідання виступив також аспірант кафедри педагогіки та менеджменту освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Іван Сергійович Гончаренко.

Після засідання відбулось обговорення секційних доповідей у форматі коментарів за напрямами роботи конференції.

За результатами конференції сформовано електронний збірник матеріалів.

Конференцію модерувала викладач кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Наталя Миколаївна Андросова.

Інформацію підготував доктор педагогічних наук Я. В. Галета

Інформацію надано факультетом педагогіки, психології та мистецтв