pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

День першокурсника 2023

Теплий вересень 2023 року для першокурсників запам'ятається яскравим днем, проведеним у колі одногрупників, студкураторів, викладачів та декана.
На спортивній базі "Буревісник" студрада факультету організувала квест, творчі конкурси, змагання у танцях, піснях, рухливі естафети, інтелектуальні завдання тощо.
Потоваришували між собою майбутні психологи, вчителі образотворчого мистецтва, вихователі дошкільних закладів, хореографи, вчителі початкових класів та спеціальні педагоги.
На початку заходу настанови для молоді прозвучали від декана Ярослава Галети, заступниці з виховної та профорієнтаційної роботи Наталі Андросової, кураторів академічних груп та старшокурсників.
Бажаємо юним здобувачам освіти бути сильними, веселими, амбітними, розумними й вихованими, патріотичними студентами!
Інформацію надала Наталя Андросова