pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Зустріч зі стейкхолдерами

Практичні заняття з курсу "Теорія і методика організації виховної роботи в дитячих оздоровчих закладах" відбулися одному з найпопулярніших місць відпочинку дітей та їх родин міста - Crazy Land. Студенти вивчали можливості закладу для організації відпочинку дітей у період канікул та літніх таборів.

Стейкхолдери: керівник Crezy Land Ярков Владислав та рекрутер Надія Дольникова (випускниця факультету педагогіки, психології та мистецтв 2012 року) розповіли про особливості працевлаштування, затребуваності фахівців у сфері організації дозвілля та виховання у своєму закладі, про попереднє стажування, складання атестації на відповідність займаним посадам, запросили на період проходження практики та на постійну роботу студентів різних спеціальностей та 013 Початкова освіта зокрема.
Аніматори (плеєри) Олександра та Марія провели майстер-клас та поділилися маленькими секретами про спілкування з дітьми різних темпераментів, віку.

Інформацію підготувала Наталя Андросова