fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Спортивні досягнення до Дня міста Кропивницького!

19-20 вересня 2020 р. кафедра теорії і методики фізичного виховання з метою профорієнтаційної роботи, згідно з планом спортивно-масової роботи університету та з нагоди Дня міста організувала змагання з гімнастики художньої серед обдарованої молоді. Учні закладів загальної середньої освіти, спортсменки міста мали змогу познайомитись зі спеціальностями, за якими факультет фізичного виховання здійснює підготовку майбутніх фахівців фізичного виховання і спорту.

Учасників змагань привітала начальник управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації – І.В. Глобенко, декан факультету фізичного виховання, професор А.Л. Турчак.

В результаті змагань за програмою майстрів спорту студентка І курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт – Нестеренко Анна посіла І місце, а студентка ІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) – Гладких Анастасія посіла ІІІ місце (тренери: доцент Шевченко О.В, доцент Мельнік А.О.).

Вітаємо студенток факультету фізичного виховання і сподіваємось на високі досягнення у навчанні та спортивні перемоги!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання